Od 20 lat dbamy o Twoje
bezpieczeństwo

Nasza oferta ubezpieczeń

Pośrednicy Poczta Polska Dystrybucja S.A. specjalizują się w dobieraniu najkorzystniejszych ubezpieczeń dla osób indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Oferujemy szeroki wybór produktów finansowych dostosowanych do potrzeb i preferencji każdego Klienta.

pauf ppd

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jedne z najbardziej popularnych ubezpieczeń majątkowych. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC). Dla właścicieli, którzy cenią swoje auta umożliwiamy skorzystanie także z ubezpieczenia: Autocasco, NNW kierowcy i pasażerów, Assistance czy Zielona Karta.
pauf ppd

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątku to forma ochrony życiowego dorobku – domu czy mieszkania. Zapewnia ochronę zarówno samej nieruchomości, jak i elementów stałych wchodzących w skład nieruchomości w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych losowych zdarzeń, takich jak: pożar, powódź, wybuch, kradzież z włamaniem czy dewastacja.
pauf ppd

Ubezpieczenia rolne

W ramach ubezpieczeń rolniczych oferujemy możliwość zabezpieczenia budynków, mienia ruchomego, pojazdów i maszyn rolniczych, zwierząt gospodarskich, upraw. Umożliwiamy także skorzystanie z obowiązkowego dla rolników ubezpieczenia od odpowiedzialność cywilnej związanej z prowadzeniem gospodarstwa i w życiu prywatnym.

Nasza oferta usług bankowych

Pośrednicy Poczta Polska Dystrybucja S.A. zapewniają proste i bezpieczne usługi finansowe dla Klientów indywidualnych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych.

pauf

Rachunki bankowe

Oferujemy możliwość założenia konta osobistego w różnych wariantach, w zależności od Twoich preferencji i przyzwyczajeń. Bogata oferta pozwoli na wybór najbardziej dopasowanej oferty do Twoich potrzeb.
pauf

Pożyczki

Nagła potrzeba finansowa albo od dawna odkładane plany? Skorzystaj z bogatej oferty pożyczek dostępnych w naszej ofercie, w której dopasujemy produkt do Twoich potrzeb i możliwości.
pauf

Lokaty

Posiadasz wolne środki finansowe, które chcesz, by pracowały na Twoją przyszłość skorzystaj z naszej bogatej oferty lokat, w której dopasujemy ofertę do Twoich możliwości i oczekiwań.

Współpracujemy z

Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych i korzystne warunki ochrony.

pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf
pauf

O nas

Poczta Polska Dystrybucja S.A. (dawniej Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. lub PAUF S.A.) powstała w listopadzie 2000 roku.

Spółka jest kluczowym ośrodkiem decydującym o kształcie polityki rozwoju sprzedaży usług pośrednictwa finansowego Grupy Poczty Polskiej.

Poczta Polska Dystrybucja S.A. swą działalność opiera na dystrybucji ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń majątkowych, ubezpieczeń rolnych poprzez sieć kilku tysięcy konsultantów finansowych na terenie całego kraju. Od wielu lat Poczta Polska Dystrybucja S.A. współpracuje z wiodącymi na rynkach polskich i zagranicznych Towarzystwami Ubezpieczeniowymi co daje naszym klientom szeroki dostęp do rynku ubezpieczeń.

Z końcem 2021 r. poszerzając swoja ofertę Spółka rozpoczęła świadczenia usług bankowych, by móc odpowiadać na jeszcze więcej potrzeb naszych Klientów. Tym samym stwarzamy naszym Klientom możliwość wyboru optymalnego produktu finansowego na terenie całego kraju.

Naszym kapitałem są wykształceni eksperci a dzięki wiedzy, praktyce oraz uczciwym warunkom współpracy zdobyliśmy miano niezawodnego i atrakcyjnego partnera w biznesie.